Skip to main content

Haddehane balatası çeşitli formlarda olabilir. Dişli balata, Türkiye’de özellikle LIM218 olarak bilinen kavramalarda çeşitli çaplarda dişli balatalar çıkabiliyor. Wichita kavrama ve wichita fren, Eaton Kavrama ve Eaton Fren, Twiflex kavrama ve Twiflex fren, Desch Kavrama, Desch fren, WPT kavrama ve WPT frenlerde dıştan dişli kanallı balatalar çıkabiliyor. Burada yerli balatalar kırılma, kopma gibi sorunlar yaşatabiliyor. Kırılar parçalar, kavrama veya frenin diğer aksamlarının arasına girerek tahmin edilmeyen hasarlara sebep olabiliyor dahası iş kazası riski oluşturuyor.

Haddehane gibi tesisler yüksek risk sınıfında tesislerdir. Yüksek yatırım ve duruş maliyetleri hesaba katılarak ekipman seçiminin yüksek kalitede olması gerekir. Bu anlamda alıcılarımıza sunduğumuz endüstriyel balatalar Avrupa’nın en önde gelen endüstriyel balata imalatçılarından tedarik ettiğimiz ürünlerdir. Eğer sistemlerinizde kırılma, çabuk aşınma, kaydırma gibi sorunlar yaşıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Endüstriyel balatalarınızda, pnömatik fren balatalarınızda yenileme ve sıfırdan imalat gibi seçeneklerle sizlere hizmet verebiliriz.

Bu sektörde yaptığımız daha fazla işi görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.aysarmakina.com/demir-celik-sanayi/