Skip to main content

Aysar Makina

Müşteri memnuniyeti bizim için öncelikli bir yere sahiptir.

Aysar Makina, müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak çözümleri sunmak amacıyla kendini işine adamış deneyimli ekiplerin yer aldığı, yüksek kaliteli balatalar üreten bir kuruluştur. Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Böylece, hareketli ve her geçen gün değişen pazar koşullarına ayak uyduruyoruz.

İhtiyaca Özel Tasarım Anlayışı

Müşteri memnuniyeti bizim için öncelikli bir yere sahiptir. Endüstriyel balatalar sektöründeki deneyimlerimizi inovasyonla harmanlayarak, her zaman daha iyiyi arıyoruz. Bu bağlamda, yurtiçinde ve yurtdışındaki tüm paydaş firmalarımızla yakın iş birliği içindeyiz.

Her makina ve sistemin kendine özel gereksinimleri vardır. Makina ve sistemlerin teknik özelliklerini inceleyerek, ihtiyaçları doğru bir şekilde anlamaya ve en uygun ürünleri sağlamaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimize tam entegre çözümler sunarak, verimliliklerini artırmalarına ve sorunsuz bir işletme süreci yaşamalarına destek oluyoruz.

Aysar Makine olarak müşterilerimizin taleplerine doğru cevabı verebilmek için dünyanın önde gelen firmalarıyla iş birliği yaparak, kendi alanlarında uzmanlaşmış çözüm ortaklarıyla çalışıyoruz. Günün sonunda, sürekli olarak hizmetlerimizi iyileştirerek ve yeniliklere açık olarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyoruz.

Yıllardan günümüze gelişerek oluşturduğumuz kurumsal prensiplerimiz :

Özel ve tam zamanında üretim:

Ne zaman ve ne istiyorsanız, tam zamanında, özel tasarım anlayışımızla, ihtiyacıza özel ürünleri, tam istediğiniz biçimlerde üretiyoruz.

Rekabet gücü yüksek ürünler:

Kanıtlanmış ürün kalitemiz ve uzun dönem karlılığını arttıracağınız fiyat tekliflerimiz ile piyasadaki rekabet gücünüzü yükseltiyoruz.

Müşteri Desteği:

Tam kapsamlı ve uluslararası olarak satış öncesi ve sonrası desteğimiz, ihtiyacınız olduğu anda sizinle.

İşbirliği:

Bizim için “iyi iş” sürekli irtibatta olarak, müşteri ihtiyaçlarını anlamak ve analiz etmekle başlar.

Hız :

Bizim müşterilerimiz asla günlerce beklemez, her soru ve siparişlerinde en kısa zamanda dönüş sağlamak temel ilkelerimizdendir.

Kalite onaylı ham madde :

Organik, metalik, kompozit ham madde türümüz ne olursa olsun, hepsi standartlar çerçevesinde onaylıdır.